top of page

Prodej květinových osiv

Stejně jako před více než 160 lety je i dnes pro nás nejdůležitější spokojenost našich zákazníků. Proto se Vám snažíme nabídnout ty nejkvalitnější druhy a odrůdy ze světového sortimentu letniček, dvouletek a trvalek. Na českém a slovenském trhu zastupujeme přední světovou semenářskou firmu Benary.

 

Máme velice široký sortiment, který tvoří více jak 1 200 položek. Rozhodli jsme se nabízet kompletní sortiment těchto firem z toho důvodu, aby měl každý zákazník možnost zvolit takovou odrůdu, která by zcela splňovala jeho představy, co se týče barvy květu, výšky, ranosti atd. Věříme, že mezi nimi naleznete vedle toho osvědčeného i něco nového, co budete moci nabídnout svým zákazníkům.

Čerpat inspiraci můžete v těchto katalozích, kde jsou vyobrazeny všechny námi nabízené odrůdy. V CENÍKU OSIV naleznete stručnou charakteristiku všech odrůd a skupin, tak, aby je bylo možné snadno porovnat a zvolit tu nejvhodnější. Pro detailnější informace o pěstování jednotlivých odrůd navštive sekci Pěstební návody, kde jsme pro Vás připravili pěstební návody pro všechny odrůdy z našeho sortimentu.

Benary-karalog2019.png

OBJEDNÁVKOVÝ LIST

2023/2024

Vedle kvalitního osiva je nutná i správná technologie pěstování konkrétní odrůdy. Jen tak lze vypěstovat kvalitní rostliny, které budou zákazníky žádané. Proto jsme pro Vás připravili 3 katalogy - Katalog letniček, Katalog dvouletek, Katalog trvalek, ve kterých naleznete popis a návody na pěstování všech skupin (resp. odrůd), které nabízíme, včetně cen a fotografií všech odrůd ve skupině.

katalog letničky
katalog dvouletky
katalog trvalek

Proč nakupovat osiva u Černý - BioPro s.r.o.?

  • Dlouholetá semenářská tradice

  • Pěstební manuál pro všechny nabízené odrůdy a skupiny

  • Prodej osiva v originálních baleních, čímž se snižuje riziko snížení klíčivosti a záměny

  • Nákupem osiva pro nás komunikace se zákazníkem nekončí, pomáháme i v průběhu pěstování

  • Bezplatná poradna pro naše zákazníky

  • Osivo z čerstvé sklizně, osivo objednáváme až na základě Vaší objednávky, nemáme ho na skladě několik let

 

Obchodní a dodací podmínky ke stažení zde

Objednávkový list ve formátu MS Excel ke stažení zde

Fotografie produktů firmy Benary® patří společnosti Ernst Benary Samenzucht GmbH, Germany a byly použity s jejím souhlasem.

bottom of page